Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Active
ps: فعال

en: Details
ps: سپړنې
