Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Active
am: ገባሪ
