Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save
ca: Desa

en: Active
ca: Actiu

en: Details
ca: Detalls

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Tax
ca: Impostos
