Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Save
da: Gem

en: Active
da: Aktiv

en: Details
da: Detaljer

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Start date
da: Startdato

en: Tax
da: Skat

en: Billing
da: Fakturering

en: Go Back
da: Tilbage
