Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Save
eo: Konservu

en: Active
eo: Aktiva

en: Details
eo: Detaloj
