Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Details
gu: વિગતો
