Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Save
hr: Spremi

en: Active
hr: Aktivno

en: Details
hr: Detalji
