Stripe Registration (3.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: My subscriptions
bg: Моите абонаменти

en: Created
bg: Създадено

en: Roles
bg: Роли

en: Live
bg: Живот

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Live mode
bg: Реален режим
