Stripe Registration (3.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Subscription settings
eu: Harpidetza ezarpenak

en: Created
eu: Sortua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Owner
eu: Jabea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz
