Stripe Registration (3.0.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Subscription settings
ru: Настройки подписки

en: My subscriptions
ru: Мои подписки

en: Created
ru: Создано

en: Roles
ru: Роли

en: Owner
ru: Владелец

en: Changed
ru: Изменение

en: Live
ru: Действующий

en: Subscription
ru: Подписка

en: About
ru: Информация

en: Customer ID
ru: ID покупателя

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
