Stripe Registration (3.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Changed
sr: Промењен
