Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Owner
ast: Dueñu
