Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Roles
cs: Role

en: Owner
cs: Vlastník

en: Changed
cs: Změněno

en: Subscription
cs: Přihláška

en: About
cs: Popis

en: Card number
cs: Číslo karty
