Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: Subscription settings
de: Abonnement-Einstellungen

en: My subscriptions
de: Meine Abonnements

en: Created
de: Erstellt

en: Roles
de: Rollen

en: Owner
de: Eigentümer

en: Changed
de: Geändert

en: Subscription
de: Abonnement

en: Plan
de: Planung

en: About
de: Über

en: Customer ID
de: Kundennummer

en: Card number
de: Kreditkarten-Nummer

en: Cancel subscription
de: Abonnement beenden

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: Plan ID
de: Plan-ID

en: Are you sure you want to cancel subscription %myentity?
de: Möchten Sie das Abonnement  %myentity wirklich kündigen?
