Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
