Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Roles
oc: Ròtles

en: Owner
oc: Proprietari

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus
