Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Ver

en: Subscription settings
pt: Opções das incrições

en: Created
pt: Criado

en: Roles
pt: Papéis

en: Owner
pt: Proprietário

en: Changed
pt: Alterado

en: Live
pt: Ao Vivo

en: Subscription
pt: Inscrição

en: Plan
pt: Plano

en: About
pt: Sobre

en: Customer ID
pt: Código do Cliente

en: Card number
pt: Número do cartão

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
