Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
