Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Roles
eo: Roloj
