Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Subscribe
es: Suscribirse

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Subscription settings
es: Opciones de suscripción

en: My subscriptions
es: Mis suscripciones

en: Created
es: Creado

en: Owner
es: Propietario

en: Changed
es: Modificado

en: Live
es: En producción

en: Subscription
es: Suscripción

en: About
es: Acerca de

en: Customer ID
es: Cliente ID

en: Card number
es: Número de tarjeta
