Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: Owner
et: Omanik

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Card number
et: Kaardi number
