Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Subscription settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: My subscriptions
pl: Moje powiadomienia

en: Created
pl: Utworzono

en: Roles
pl: Role

en: Owner
pl: Właściciel

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: About
pl: O stronie

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Card number
pl: Numer karty
