Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: About
ug: ھەققىدە
