Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Roles
vi: Vai trò

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: About
vi: Giới thiệu

en: Card number
vi: Số thẻ
