Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Subscription settings
da: Abonnementsindstillinger

en: My subscriptions
da: Mine abonnementer

en: Created
da: Oprettet

en: Roles
da: Roller

en: Owner
da: Ejer

en: Changed
da: Ændret

en: Live
da: Eksisterende

en: Subscription
da: Abonnement

en: About
da: Om

en: Customer ID
da: Kunde ID

en: Card number
da: Kortnummer
