Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Subscription settings
fi: Tilauksen asetukset

en: My subscriptions
fi: Tilaukseni

en: Created
fi: Luotu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Owner
fi: Omistaja

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Plan
fi: Suunnitelma

en: About
fi: Tietoja

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus

en: Card number
fi: Kortin numero

en: Live mode
fi: Live-tila
