Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
