Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Owner
sk: Vlastník

en: Changed
sk: Zmenené

en: Live
sk: Naživo

en: About
sk: Informácie o

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Card number
sk: Číslo karty
