Stripe Registration (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Owner
gl: Propietario

en: Changed
gl: Cambiado

en: Live
gl: Vista previa

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: About
gl: Información

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Card number
gl: Número de tarxeta
