Stripe Registration (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Subscription settings
hu: Feliratkozás beállításai

en: My subscriptions
hu: Saját feliratkozások

en: Created
hu: Létrehozva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Changed
hu: Módosítva

en: Live
hu: Élő

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Plan
hu: Terv

en: About
hu: Leírás

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Card number
hu: Kartyaszám

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
