Stripe Registration (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Roles
mn: Үүргүүд
