Stripe Registration (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Owner
mr: मालक
