Stripe Registration (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད
