Stripe Registration (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Roles
ro: Roluri

en: Owner
ro: Proprietar

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Card number
ro: Număr card
