Stripe Registration (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Subscription settings
tr: Abonelik ayarları

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Roles
tr: Roller

en: Owner
tr: Sahibi

en: Changed
tr: Değişti

en: Live
tr: Live (canlı)

en: About
tr: Hakkında

en: Card number
tr: Kart numarası
