Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Subscription settings
uk: Налаштування підписки.

en: My subscriptions
uk: Мої підписки

en: Created
uk: Створено

en: Roles
uk: Ролі

en: Owner
uk: Власник

en: Changed
uk: Змінено

en: Live
uk: Наживо

en: Subscription
uk: Підписка

en: Plan
uk: План

en: About
uk: Про модуль

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Card number
uk: Номер картки

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Plan ID
uk: Ідентифікатор плану
