Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: State
eu: Egoera

en: -Select-
eu: -Aukeratu-
