Stripe's webform integration (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Country
hi: देश

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: State
hi: अवस्था

en: -Select-
hi: -चुने-
