Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: City
eo: Urbo
