Stripe's webform integration (2.0.0-beta3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Stripe
kn: ಪಟ್ಟೆ
