Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Quantity
ga: Méid

en: Country
ga: Tír

en: Phone
ga: Fón

en: City
ga: Cathair

en: Postal Code
ga: Cód Poist
