Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Country
hu: Ország

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Amount
hu: Összeg

en: Phone
hu: Telefon

en: State
hu: Állapot

en: City
hu: Város

en: Stripe
hu: Csíkozás

en: Address Line 1
hu: Cím sor 1

en: Address Line 2
hu: Cím sor 2

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Meta data
hu: Metaadat
