Stripe's webform integration (2.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Country
vi: Quốc gia

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Amount
vi: Số lượng

en: Phone
vi: Điện thoại

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố

en: Stripe
vi: Đường viền

en: Address Line 1
vi: Địa chỉ 1

en: Address Line 2
vi: Địa chỉ 2

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện
