Stripe's webform integration (2.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Phone
bg: Телефон

en: State
bg: Статус
