Stripe's webform integration (2.0.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Currency
es: Moneda

en: Quantity
es: Cantidad

en: Country
es: País

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Subscriptions
es: Suscripciones

en: Amount
es: Cantidad

en: Phone
es: Teléfono

en: State
es: Estado

en: City
es: Ciudad

en: Stripe
es: Franja

en: Address Line 1
es: Dirección línea 1

en: Address Line 2
es: Dirección línea 2

en: Postal Code
es: Código postal

en: Meta data
es: Metadatos
