Stripe's webform integration (2.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Country
fi: Maa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Amount
fi: Määrä

en: Phone
fi: Puhelin

en: State
fi: Tila

en: City
fi: Kaupunki

en: Postal Code
fi: Postinumero
