Stripe's webform integration (2.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Quantity
is: Magn

en: Country
is: Land

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Amount
is: Upphæð

en: Phone
is: Sími

en: State
is: Fylki

en: City
is: Borg
