Stripe's webform integration (2.0.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: City
lt: Miestas

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Meta data
lt: Meta duomenys
