Stripe's webform integration (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Quantity
mn: Тоон

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд
