Stripe's webform integration (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ
